درباره | شركت | همكاران | مشتريان | تقديرنامه و جوايز | انجمن‌ها | نمايشگاه‌ها | شركاء
گروه صنعتی صنعت متال

کارخانجات صنعت متال با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه طراحی، ساخت، نصب انواع سازه های سبک و سنگین فلزی و نیز انواع خدمات آهن آلات فعال می باشد. این شرکت با در اختیار داشتن فضایی بالغ بر ۹۰۰۰۰ متر مربع شامل ۱۶۰۰۰ متر سوله مجهز به انواع دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک یکی از بزرگترین و مجهزترین شرکت های فعال در این حوزه با ظرفیت تولید ماهیانه ۲۰۰۰ تن می باشد.

همچنین این شرکت به خود می بالد که با داشتن مهندسین مجرب و کارگران ماهر و مدیریتی متعهد در طول عمر خویش توانسته است برخی از معتبرترین و بزرگترین و مشهورترین برج ها، کارخانجات و پروژه های عمرانی را طراحی,ساخت و نصب نموده است. صنعت دنیای فلز امید در سال ۹۸ موفق گردید در راستای اهداف خود ایزوهای ۳۸۳۴ و ۹۰۰۱ و… را پیاده سازی، اجرا و اخذ نماید.

مدیریت صنعت متال امیدوار است با بهره گیری از همه ظرفیت خود سهمی هرچند کوچک در افزایش تولید و ایجاد اشتغال هموطنان عزیز داشته باشد و در این راستا از هر پیشنهادی به گرمی استقبال می نماید.


شرکت صنعت دنیای فلز امید

بخشهای مستقر در صنعت متال

۱- واحد مالی و اداری

۲- واحد طراحی و برنامه ریزی: مهندسین و طراحان این واحد مسلط به انواع نرم افزارهای طراحی و محاسباتی (اتوکد-تکلا …) هستند. طراحی و محاسبات سازه های پیشنهادی با لحاظ اقتصادی ترین معیارها سازه موصوف محاسبه می شود. طراحی برنامه ریزی برش آهن آلات مورد نیاز با لحاظ کمترین پرت و ریزش آهن و با پیش بینی تمام موانع ,پیچیدگی های سازه مورد نظر انجام می شود.

۳- فنی و مهندسی: مهندسین این بخش دارای سال ها تجربه اجرایی هستند و روند تولید سازه فلزی را از مرحله برش آهن آلات رنگ شدن سازه ها را با رعایت کلیه استانداردهای فنی و مهندسی بر عهده دارند.

۴- کارگران فنی: کارگران این شرکت از مجهزترین جوشکاران می باشند که توان کار با دستگاه های اتومات یا نیمه اتومات را دارا می باشند. همه کارگران این شرکت آموزش های کلاسیک را نیز در راستای پیاده سازی استانداردهای ایزو گذرانده و موفق به اخذ گواهینامه فنی شده اند. همچنین کلیه کارکنان این شرکت در راستای اخذ گواهی ایمنی (HSE) آموزشهای لازم را در خصوص ایمنی و بهداشت گذرانده اند

۵- واحد کنترل کیفیت: مهندسین مجرب این واحد که علاوه رشته تخصصی جوش خود دوره های سرممیزی ایزو ۳۸۳۴ و MT.PT.UT.VTCWI را نیز گذرانده اند مسئولیت نظارت بر کیفیت کلیه تولیدات کارخانه را نیز بر عهده دارند.

در راستای انجام الزامات استانداردهای صنعتی کلیه متریال مورد نیاز اعم از سیم جوش,ورق، رنگ، پودر و … از بدو ورود مورد آزمایش های مربوط قرار می گیرند و تنها در صورت تائید واحد کنترل کیفیت به انبار وارد می شوند. همچنین واحد کنترل کیفیت ناظر بر همه استانداردهای نگهداری کالاها اعم از شرایط فیزیکی دما در رطوبت نیز هست. کلیه مراحل جوشکاری نیز کاملا کنترل می شود چه به لحاظ ابعادی وچه ساختاری و فنی مطابق با استانداردهای موجود قطعات تولیدی موردتستهای UT و PT و MT و VT و cwi قرار می گیرند و در صورت وجود هرنوع مشکل، نظارت تا رفع کامل ایراد ادامه می یابد و در نهایت قطعات خارج شده از مرحله تولید مطابق شرایط قرارداد رنگ شده و جهت نصب ارسال می گردند و در پایان قرارداد هم دفترچه ای حاوی همه مشخصات فنی بعنوان شناسنامه سازه تحویل کارفرما می شود.

۶- پیمانکاران نصب: پیمانکاران نصب نیز از بین مجربترین پیمانکاران انتخاب شده اند تعهدات لازم را اعم از رعایت مسایل فنی و ایمنی و همچنین اخلاقی و برخورد با کارفرما و خدمه کارفرما به کارخانه ارائه نموده اند.

۷- برق و تاسیسات: با توجه به تعهد دستگاهها و ماشین آلات و پیچیدگی های آنها واحد برق و تاسیسات ناظر بر صحت عملکرد همه دستگاهها و ماشین آلات و برق کارخانه می باشند.

۸- سایت آهن آلات صنعت متال: از واحد های شرکت صنعت دنیای فلز امید است که فعالیت حرفه ای خود را در زمینه خرید و فروش آهن آلات در سال ۱۳۹۸ آغاز که در ادامه به منظور اطلاع رسانی شفاف و سریع سایت صنعت متال صفحات قیمت آهن آلات را اضافه نمود.


صنعت متال

امکانات فنی

دفتر فنی مجرب مهندسی و تخصصی در طراحی و محاسبات ( با نرم افزار SAP و ETABS ) و تهیه نقشه های کارگاهی SHOP ( به وسیله نرم افزارAUTOCAD وXSTEEL ) مساحت سه کارخانه مجموعا ۹۰۰۰۰ متر مربع دارای ۷ سالن تولید مجموعا به مساحت ۲۱۰۰۰ متر مربع مجهز به تجهیزات ذیل :

۱- خط تولید اتوماتیک مونتاژ و جوشکاری H,BOX 

۲- ۶ دستگاه قیچی (۲ الی ۶ متر) با قابلیت برش ورق از ۴ الی ۲۵ میلیمتر

۳- ۵ دستگاه برش گرم CNC شکل بر و رشته بر با قابلیت برش ورق تا ۱۲۰ میلیمتر

۴- دستگاههای جوشکاری زیر پودری دروازه ای تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

۵- دستگاههای جوش CO2 و ریکتیفایرها، دریل های رادیال، پانچ، جرثقیل های سالنی و دروازه ای با تناژهای ۳ الی ۲۵ تن و لیفتراک های ۷ الی ۱۵ تن، دستگاه رول بازکن تا ۲۵ میلی متر در طول مورد نیاز و...

۶- دستگاه CNC سه محور جهت سوراخکاری همزمان تیرورق ها در سه محور


آهن ورق میلگرد تیرآهن فولاد

مهمترین فعالیت های سایت آهن آلات

▪ فروش انواع میلگرد، تیرآهن، ورق سیاه، نبشی، ناودانی، پروفیل، ورق های آلیاژی و صنعتی، ورق های روغنی، گالوانیزه، استینل استیل رنگی، انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی.

▪ معرفی و تامین آهن آلات و ارائه دهنده خدمات بر سازمان ها و نهادهای دولتی، شرکت های خصوصی و…

▪ بروز رسانی قیمت های محصولات فولادی در کارخانه و بنگاه تهران از طریق سایت اختصاصی

▪ درج اخبار لحظه ای بازار آهن درج مقالات علمی و کاربردی پیرامون صنعت و بازار فولاد، بورس و مسائل اقتصادی تاثیرگزار بر این صنعت

▪ تهیه آرشیو از اخبار و قیمت